www.pyatih-rn.dp.gov.ua

П'ятихатський район >> Територіальний устрій району
Лихівська селищна рада
Версія для друку Написати листа

Лихівська селищна рада офіційний сайт громади

Адміністративне приміщення Лихівської селищної ради

Лихівська загальноосвітня школа

Церква – Свято – Преображенський храм
Української Православної Церкви – Київського патріархату.
Заснована в 1994 році, реставрована в 2007 році.

Лихівське поштове відділення. Засноване в 1930 році,
а в 2006 – реконструйоване

Меморіальний комплекс,
відкритий в 1990 році на честь 45 річниці Перемоги радянського народу
у Великій Вітчизняній війні.

Комунальний заклад
“Лихівська АЗПСМ”
Перший фельдшерсько-акушерський пункт у нашому селі з’явився в 1875 році,
а лікарня – в 1925 році. У 2011 році лікарня перепрофільована у АЗПСМ та
обслуговує 10 населених пунктів.

Історико-географічна довідка.

Лихівська селищна рада розташована на півночі П’ятихатського району Дніпропетровської області. До її складу входять три населені пункти. Це селище Лихівка та два села: Комунарівка і Степне. Центром Лихівської селищної ради є селище Лихівка, яке розташоване на річці Омельник за 50 км від районного центру і за 27 км від залізничної станції Вільні Хутори.
Лихівка – селище міського типу ( 1957 р.). Як свідчать писемні джерела, близько 1740 року тут виникло одне з давніх запорізьких поселень. Спершу воно називалось слободою Омельником – за місцем розташування. Запорізька старшина мала на річці Омельнику свої кутки, зимівники, хутори з багатьма землянками і мазанками. На початку 1750 року до слободи переїхало кілька сімей з полтавського Омельника та Кобеляк. У 1754 році тут відкрили церкву. Слобода розрослася, згодом її назвали Лихівкою.
Про походження цієї назви є багато легенд. Найбільш поширена така. У давнину береги Омельника були крутими, високими, а долина – густо порослою дібровами. Посеред річки, де тепер центр селища, був піщаний острів. Тут оселився кріпак – втікач, що став вільним козаком. Прозивали його Лихим, чи Лихачем. Козак Лихий (за писемним свідченням – запорожець Лишевський) приймав до себе тих, хто тікав від кріпацтва. Втікачі знаходили притулок у густих дібровах, глибоких байраках, осідали на ніким не зайнятих землях. До 1764 року Лихівка входила до складу Кодацької паланки. З ліквідацією козацького устрою слобода була оголошена державною і ввійшла до складу Єлисаветградської провінції Новоросійської губернії.
До 1780 року населення слободи збільшилося вчетверо, головним чином за рахунок втікачів з українських земель, що перебували під владою Польщі. Ще задовго до реформи 1861 року Лихівка стала значним торговельним центром. Вже в 1828 році тут відбулося 4 ярмарки. Торгували хлібом, худобою тощо. Пізніше в Лихівці щороку 06 серпня відбувався так званий Преображенський ярмарок. Проведення ярмарків сприяло економічному зміцненню села.
Реформа 1861 року сприяла розвитку капіталізму в сільському господарстві. Більшість селян лишалась малоземельною і безземельною.
Перший фельдшерський пункт тут виник десь в останній чверті XІX століття. В цьому пункті працював один фельдшер, що обслуговував хворих усіх навколишніх сіл. У 1910 році у селі відкрили амбулаторію. Тільки в 1913 році збудували стаціонарну лікарню на 10 ліжок. Лихівська лікарська дільниця обслуговувала 28 населених пунктів з населенням 21 710 чоловік.
Більшість жителів селища була неписьменною. Першу школу відкрили в 1848 році. А вже напередодні першої світової війни в Лихівці працювало три церковнопарафіяльні школи.
Після перемоги Лютневої буржуазно-демократичної революції 1917 року населення Лихівки населення дедалі більше включалось у політичну боротьбу. Але спершу владу в селі захопили прибічники Тимчасового уряду. Громадський комітет очолив есер Білявський, який працював у місцевому комерційному банку.
У січні 1918 року на сільському сході було обрано трьох депутатів – О.П. Петренка, С.Х. Борця і І.Л. Мороза. У січні 1918 року селяни обрали першу Раду робітничих, селянських та солдатських депутатів у складі 72 чол.
Вже на початку січня в селі створили бойову дружину. Коли австро-німецькі війська в березні 1918 року окупували Катеринославщину, активісти села пішли до партизанського загону, що базувався у Чернечому лісі, за 10 км від селища.
Наприкінці 1918 року, коли німецьких окупантів було вигнано з України, в селі було встановлено Радянську владу.
Активно боролися трудящі селища проти Директорії та куркульсько- націоналістичних банд, які її підтримували. Саме в Лихівці Верхньодніпровська повстанська бригада розгромила банду петлюрівського отамана Котика. Тут відбувся запеклий бій. Петлюрівська банда була знищена, а самого отамана Котика партизани захопили в полон і за рішенням військової ради бригади розстріляли.
У 1925 році в селі працювала бібліотека, хата-читальня, клуб, школи, сільбуд.
У 1921 році було створено перший колектив «Свобода», в 1924 році - «Поміч», 1928 році – «Почин». Лихівка стала районним центром. У 1933 році тут було п’ять колективних господарств: «Червоний шлях», «Червоний боєць», ім. Войкова, «Червоний прапор», «Почин». У 1932 році засновано МТС.
Напрередодні Великої Вітчизняної війни лихівські колгоспи нагромадили чималий досвід громадського господарювання, добилися високої продуктивності праці. Артілі ім. Войкова і “Червоний шлях” стали учасниками Всесоюзної сільськогосподарської виставки. Наступного року до Книги пошани виставки були занесені також товарні ферми колгоспів «Почин» та «Червоний боєць».
Також підвищився й добробут населення. Споруджувались нові будинки. Центр селища радіофікували і електрифікували. В селищі працювала стаціонарна лікарня, амбулаторія, чотири школи.
Коли розпочалася Велика Вітчизняна війна на фронт пішло понад 1400 чоловік.
З 17 серпня 1941 року по 17 жовтня 1943 року село було окуповане фашистськими загарбниками. Близько 400 жителів селища було забрано в рабство до фашистської Німеччини.
Багато жителів Лихівки самовіддано воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни. Серед них І.П. Шаров, П.Х. Мороз, В.К. Свистун, І.О. Брага, О.Г. Михальков, О.К. Одновол, І.Г. Борець.
Указом Президії Верховної Ради СРСР 23-річному жителю Лихівки Солдатенкову В.Г. за виявлену ним хоробрість під час форсування Дніпра у вересні 1943 року присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
Відразу після визволення села від фашистських окупантів у Лихівці відновлюється діяльність сільської Ради. Лихівчани почали відбудовувати рідне селище. Відбудовувати господарства колгоспникам допомагали робітники промислових підприємств. А коли розпочалось будівництво машинобудівного заводу в Дніпропетровську, колгоспи Лихівки направили туди 12 чоловік.
У 1950 році артілі «Почин», «Червоний боєць» та «Червоний шлях» об’єдналися в колгосп ім. Суворова. Господарства «Червоний прапор» і ім. Войкова утворили колгосп ім. Кутузова, який згодом було перетворено на радгосп «Комунар».
Рішенням Дніпропетровського облвиконкому від 24 жовтня 1957 року село Лихівка віднесено до категорії селищ міського типу.
У 1962 році через селище проведено високовольтну лінію. У селищі працює 10 магазинів, розширюється мережа закладів громадського харчування. Шосейна дорога, будівництво якої закінчено в 1963 році, з’єднала селище з містами Вільногірськ і П’ятихатки. Центр Лихівки засфальтовано, прокладено водопровід. Через річку Омельник споруджено залізобетонний міст. У 1965 році збудовано нове хірургічне відділення Лихівської лікарні. В повоєнні роки в Лихівці спорудили понад 400 нових житлових будинків.
Чималих успіхів досягнуто в розвитку народної освіти і культури. Велика робота учителів по вихованню підростаючого покоління відзначена урядом. Орденами Радянського Союзу нагороджені Настека Домаха Якимівна, Лісняк Кузьма Терентійович, Малежик Євгенія Кіндратівна. Переважна більшість лихівської інтелігенції закінчили місцеву середню школу.

Історичні пам’ятки: Меморіальний комплекс братська могила в смт. Лихівка, братська могила в с. Комунарівка, 59 курганів.
Культурні пам’ятки: пам’ятники: Т.Г. Шевченку; В.І. Леніну, Ю.О. Гагаріну, пам’ятник загиблим односельчанам в. с. Комунарівка.

Площа місцевої ради 14675,98 га
Адреса місцевої ради 52120, Дніпропетровська область, П’ятихатський район,
смт. Лихівка, вул. Центральна, буд. 3
Дата створення місцевої ради 1918 рік.

Інформація про місцеву раду

Відстань від селищної ради до районного центру – 50 км. Транспортне сполучення населених пунктів селищної ради з м. П’ятихатки, м. Вільногірськ, м. Дніпропетровськ, м. Дніпродзержинськ.

Стан адміністративного приміщення селищної ради: приміщення потребує заміни вікон, протікає дах, потрібний косметичний ремонт в приміщенні, опалення автономне (природний газ), необхідно провести переобладнання системи опалення з природного газу на тверде паливо, каналізація відсутня; водопостачання централізоване в задовільному стані; оргтехнікою забезпечені в повній мірі, забезпечені службовим автомобілем, який придбаний в 2003 році, але він потребує капітального ремонту.

Бюджет селищної ради (по рокам) по видаткам та доходам
Бюджетний рік
Дохідна частина ( грн.)
Видаткова частина (грн.)
2005
2006
2007
2008
1 967 7171 913 935,0
2009
2 151 852,71 2 122 520,71
15542961471999
17419121763201
1897156,371740388,06
2466441,811803194,54
Інформація про використання субвенцій,
які були виділені у 2015 році з державного, обласного та районного бюджетів.

40 000 грн. – субвенція на капітальний ремонт братської могили в с. Комунарівка;
10 000 грн. - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків в діяльності об’єктів спільного користування;
71727,54 грн. – субвенція на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 26.10.2015 р.

Селищний голова
Прізвище, ім’я та по-батькові
Горбенко Любов Степанівна,
число місяць і рік народження 21.11.1970 року
службовий телефон – 41- 3 – 56
освіта – повна вища
спеціальність за освітою – економіка і організація сільського господарства
Ким висунутий на виборах –
П’ятихатська районна в Дніпропетровській області організація Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Обраний з 4 кандидатур 26 жовтня 2015 року
Отримав 62,1 % голосів виборців
Обирається 2 рази
Секретар місцевої ради
Прізвище, ім’я та по-батькові
Сельніцька Тетяна Леонідівна,
число місяць і рік народження 09.11.1973 року
Службовий телефон – 41-2-73
освіта – повна вища
спеціальність за освітою – бухгалтерський облік і аудит
Дата обрання секретарем ради – 04.11.2015 року
Обирається – 4 рази
Виконавчий апарат місцевої ради

ПІБ
Посада
Дата народження
Адреса
Телефон робочий
1Горбенко
Любов Степанівна
Селищний голова21.11.1970 р.С. Комунарівка
Вул. Горіхова, 16
41-3-56
2Бурлай
Наталія Михайлівна
друкарка01.11.1956 р.Смт. Лихівка
Провул. 2 Базарний, 6а
41-2-73
3Квак
Спеціаліст 2 категорії20.07.1989 р.Смт. Лихівка
вул. Підгірна, буд.33а
4Петруша
Ольга Василівна
Спеціаліст 2 категорії20.02.1969 р.Смт. Лихівка
Вул.Колгоспна, 12а
5Раєнко
Головний бухгалтер08.02.1969 р.Смт. Лихівка
Вул. Суворова, 44а
6Самарець
Інна Миколаївна
Спеціаліст 2 категорії16.02.1968 р.Смт. Лихівка
Вул. Суворова, 90а
7Свир
Спеціаліст 2 категорії09.12.1964 р.Смт. Лихівка провулок Яровий, 1141-1-02
8Сельніцька
Тетяна Леонідівна
Секретар селищної ради09.11.1973 р.Смт. Лихівка
Вул. Свердлова, 82
41-2-73
9Фігура
Юлія Анатоліївна
Спеціаліст 2 категорії12.05.1989 р.Смт. Лихівка
вул. Набережна, буд.68а

Штатний розпис місцевої ради
№ з/пЗатверджений штатний розписФактично займають посади
Назва посадиставка, од.ПІБставка, од.
1Селищний голова 1 шт. од.Горбенко Любов Степанівна1 шт. од.
2Секретар селищної ради 1 шт. од.Сельніцька Тетяна Леонідівна1 шт. од.
3Головний бухгалтер1 шт. од.Раєнко Ольга Іванівна1 шт. од.
4Спеціаліст 2 категорії 5,25 шт. од.Петруша Ольга Василівна
Свир Наталія Василівна
Фігура Юлія Анатоліївна
Самарець Інна Миколаївна
вакансія
1 шт. од.
1,25 шт.од
5Секретар-друкарка0,75 шт. одБурлай Наталія Михайлівна0,75 шт. од.
5Водій1 шт. од.Широкий Денис Сергійович1 шт. од.
6Прибиральник службового приміщення0,5 шт. од.Мороз Марія Петрівна0,5 шт. од.
7сторож1 шт. од.Турлук Віктор Павлович
Ткаченко Надія Миколаївна
0,5 шт. од.

Виконавчий комітет місцевої ради
Час проведення засідань - щомісячно
№ з/п
П.І.Б.
Посада та місце роботи
1Горбенко Любов СтепанівнаГолова виконавчого комітету – селищний голова Лихівської селищної ради
2Горнова Олена Михайлівназавуч Комунарівської загальноосвітньої школи
4Дмитрук Наталія МиколаївнаМайстер служби експлуатації газопроводів Вішнівського цеху Жовтоводської дільниці Дніпродзержинського
УЕГГ ПАТ «Дніпро-петровськгаз»
5Калашніков Євгеній ВолодимировичЗавідувач Лихівського стаціонарного відділення П’ятихатський територіальний центр
6Кисленко Анатолій МиколайовичЗавідувач Лихівською дільничною лікарнею ветеринарної медицини
7Путря Григорій СеменовичЕлектромеханік Лихівської радіотелевізійної станції
8Сельніцька Тетяна Леонідівна Секретар виконавчого комітету – секретар Лихівської селищної ради
9Сокур Неля Іванівна завуч Лихівської загальноосвітньої школи
Дільничний інспектор міліції

Чернявський Павло Олександрович.
Прийом громадян: щовівторка з 10-00 год. до 12-00 год.
Оперативна обстановка за 2015 рік по селищній раді задовільна.

Депутати місцевої ради

ПІБДата
народження
Місце роботи, посадаДата призначенняПартійність телефон
1.Гарнага
Олександр Анатолійович
23.09.1972 р.Комунальний заклад «Лихівська місцева пожежна команда», начальник 04.11.2015 р.позапартійний41-2-53
2Горб
Тамара Іванівна
17.11.1953 рпенсіонерка04.11.2015 р.позапартійна41-2-94
3Курись
Вікторія Вікторівна
01.01.1973 рТимчасово непрацююча04.11.2015 р.позапартійна-
4Мартинюк
Раїса Іванівна
25.05.1966 рАавтозаправочна станція ТОВ «Голден ОЙЛ» , оператор04.11.2015 р.позапартійна41-1-57
5Мороз
Алла Дмитрівна
25 .11.1965 рКомунальний заклад «Лихівський дошкільний навчальний заклад «Журавлик»», вихователь04.11.2015 р.позапартійна41-2-88
6Очеретько
19 .09.1960 рпенсіонерка04.11.2015 р.позапартійна41-1-02
7Петруша
Юрій Анатолійович
01.07.1973 рДержавне підприємство «Верхньодніпровське господарство» Лихівське лісництво, лісничий04.11.2015 р.позапартійний41-2-37
8Півоварова
Юлія Олександрівна
06.10.1980 рКомунарівська загальноосвітня школа , вчитель04.11.2015 р.позапартійна64-6-10
9Раєнко
Ольга Іванівна
08.02.1968 рЛихівська селищна рада, головний бухгалтер04.11.2015позапартійна41-1-02
10Сельніцька
Тетяна Леонідівна
09.11.1973 рЛихівська селищна рада, секретар04.11.2015 р.позапартійна41-2-73
11Сивіліч
Світлана Володимирівна
14.10.1962 рКомунальний заклад «Лихівський дошкільний навчальний заклад «Журавлик»», завідуюча04.11.2015 р.позапартійна41-2-88
12Фігура
Юлія Анатоліївна
12.05.1966 рЛихівська селищна рада, спеціаліст04.11.2015 р.позапартійна41-1-02
13Хрипта
Микола Васильович
06.05.1960 рТОВ «АФ «Комунар»»04.11.2015 р.позапартійний-
14Шепель
Тетяна Миколаївна
23.07.1979 рАавтозаправочна станція ТОВ «Голден ОЙЛ» , оператор04.11.2015 р.позапартійна41-1-57
Постійні комісії місцевої ради
№ з/п
Назва комісії
Кількість депутатів
Прізвище, ім’я по батькові голови комісії
Прізвище, ім’я по батькові заступника голови комісії
Прізвище, ім’я по батькові секретаря комісії
1
Постійна депутатська комісія з питань планування бюджету і фінансів
Шепель
Тетяна Миколаївна
Раєнко
Очеретько
2
Постійна депутатська комісія з питань землекористування, благоустрою, архітектури, будівництва та екології
Мартинюк
Раїса Іванівна
Петруша
Юрій Анатолійович
Мороз
Алла Дмитрівна
3
Постійна депутатська комісія з питань розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, молоді та спорту
Горб
Тамара Іванівна
Півоварова
Курись
Вікторія Вікторівна
4
Постійна депутатська комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян
Гарнага
Олександр Анатолійович
Хрипта
Микола Васильович
Сивіліч
Світлана Володимирівна
Інформація про кількість домогосподарств в розрізі населених пунктів
Дата створення
Кількість домогосподарств
1740 р.
784
772
765
764
766
1929 р.
225
218
227
224
226
222
18
17
15
1027
1007
1015
1004
1006
1004
Інформація про народжуваність та смертність в розрізі населених пунктів
Кількість народжених (чол.)
Кількість померлих (чол.)
15
23
32
45
58
42
55
51
44
8
9
24
30
27
39
63
72
53
66
63
54
Кількість населення в розрізі населених пунктів
Кількість населення, чол.
станом на 01.01.2010 р.
станом на 01.01.2011 р.
станом на 01.01.2012 р.
станом на 01.01.2013 р.
станом на 01.01.2014 р.
станом на 01.01.2015 р.
станом на 01.01.2016 р.
2202
2129
2060
2076
2045
2027
2024
507
454
421
523
550
544
543
42
39
38
36
38
37
2751
2622
2519
2635
2633
2609
2604
Кількість населення за категоріями в розрізі населених пунктів
Кількість виборців (чол.)
Кількість населення станом на 01.01.2015 р, чол.
в т.ч. (чол.)
Дітей дошкільного віку
Дітей шкільного віку
Громадян пенсійного віку
Працездатне населення
Кількість працюючих на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності та господарювання
смт. Лихівка1516
2024
148
241
695
940
407
с. Комунарівка425
543
43
45
187
268
75
с. Степове30
37
26
Всього1971
2604
202
290
868
1234
484
Пам’ятки Великої Вітчизняної війни

Меморіальний комплекс - братська могила: смт. Лихівка, вул. Леніна – поховано 79 чол., поточний ремонт проводився в 2008 році, косметичний – в 2014 році.
Братська могила в с. Комунарівка, вул. Центральна – поховано 1 чол. В 2014 році проводився капітальний ремонт.

Установи, організації, які знаходяться на території місцевої ради
Заклади освіти:Лихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., смт. Лихівка, вул. Леніна, 8,
телефон 41-1-47, директор – Ромус Надія Григорівна, кількість педагогічного персоналу 17, кількість іншого персоналу – 17 чол, потужність закладу - 620 учнів, кількість учнів - 180, опалення - централізоване, водопостачання- централізоване, водовідведення централізоване, забезпеченість обладнанням в повній мірі, проблемні питання: необхідний поточний ремонт приміщення школи, заміна дверей та вікон.

Комунарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст, с. Комунарівка, вул. Шкільна, 13, телефон 64-6-10, директор – Вітебський Олександр Олексійович, кількість педагогічного персоналу 10 чол., кількість іншого персоналу -9 чол., потужність закладу - розрахований на 150 учнів, кількість учнів 40, опалення – автономне (природній газ), водопостачання – централізоване, водовідведення в наявності, забезпеченість обладнанням не в повній мірі, проблемні питання: поточний ремонт фасаду школи, заміна вікон, заміна підлоги в їдальні.

Лихівський дошкільний навчальний заклад «Журавлик» - смт. Лихівка, вул. Леніна, 5, телефон 41-2-88, завідуюча - Сивуліч Світлана Володимирівна, кількість педагогічного персоналу – 5 шт. од., кількість іншого персоналу 6 шт. од., потужність закладу - 90 дітей, кількість учнів 37, опалення - централізоване, водопостачання - централізоване, водовідведення в наявності, але потребує часткової заміни мереж, проблемні питання: необхідне покращення теплового режиму в приміщенні (заміна вікон, відсутність автономного опалення, необхідна, заміна мереж системи опалення), необхідна часткова заміна каналізаційний мереж.
Клубні заклади:Лихівський селищний Будинок культури, адреса: смт. Лихівка, вул. Леніна, 3, телефон 41-1-08, Нещерет Людмила Михайлівна - директор, кількість персоналу - 4, потужність закладу - 200 місць,опалення - централізоване, водопостачання відсутнє, водовідведення відсутнє), забезпеченість обладнанням не в повній мірі, проблемні питання: відсутність водопостачання та водовідведення, необхідне автономне опалення, покращення матеріальної бази.
Заклади охорони здоров’я:Лихівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, смт. Лихівка, вул. Набережна, 75, телефон 41-1-63, завідуючий - Огоренко Валентин Якович, кількість медичного персоналу -11 чол., кількість іншого персоналу – 6 чол., обслуговує: смт. Лихівка, с. Комунарівка, с. Степове, с. Холодіївка, с. Яковлівка, с. Володимирівка, с. Грамівка, с. Біленщина, с. Липове, с. Катеринівка, с. Михайлівка, с. Плоске, с. Верхньокам’янисте, с. Червона Дереївка, с. Миколаївка, с. Троїцьке, с. Григорівка, с. Цвіле кількість населення, яке обслуговується закладом – 3200 чол., опалення електричне, водопостачання централізоване в задовільному стані, водовідведення в задовільному стані, забезпеченість обладнанням та медпрацівниками не в повній мірі, проблемні питання: відсутність необхідного медичного обладнання, лікарі пенсійного віку, житло для медичних працівників відсутнє/

Пункт медичної швидкої допомоги - смт. Лихівка, вул. Набережна, 75,
телефон 41-1-63, лікар швидкої допомоги - Горнов Олександр Анатолійович, кількість персоналу – 13 чол., обслуговує смт. Лихівка, с. Комунарівка, с. Степове, с. Холодіївка, с. Яковлівка, с. Володимирівка, с. Грамівка, с. Біленщина, с. Липове, с. Катеринівка, с. Михайлівка, с. Плоске, с. Верхньокам’янисте, с. Червона Дереївка, с. Миколаївка, с. Троїцьке, с. Григорівка, с. Цвіле, кількість населення, яке обслуговується закладом – 3200 чол., опалення електричне, водопостачання централізоване в задовільному стані, водовідведення в задовільному стані, забезпеченість обладнанням та медпрацівниками не в повній мірі.

Комунарівський фельдшерський пункт - с. Комунарівка, вул.Центральна, 18, телефон 64-6-19, завідуюча – Гораш Людмила Олександрівна, кількість медичного персоналу – 1 чол., кількість іншого персоналу – 1 чол., обслуговує с. Комунарівку, кількість населення, яке обслуговується закладом – 421 чол., опалення пічне, водопостачання централізоване, водовідведення в наявності, проведення поточного ремонту фасаду та приміщення ФПу.
Соціальне забезпеченняЛихівське стаціонарне відділення П’ятихатського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), смт. Лихівка, вул. Набережна, 75, телефон 41-3-43, завідуючи й- Калашніков Євген Володимирович, кількість персоналу - 21, потужність закладу – 40 місць, кількість підопічних - 37, опалення - автономне, водопостачання централізоване, водовідведення централізоване.
Бібліотеки:Лихівська селищна бібліотека, смт. Лихівка, вул. Центральна, буд. 3, завідуюча –Савченко Лідія Миколаївна, кількість персоналу – 2 чол, книжковий фонд 11565, кількість читачів 1004 чол., опалення приміщення в задовільному стані, водопостачання централізоване в задовільному стані, водовідведення відсутнє, забезпеченість обладнанням не в повній мірі, проблемні питання: відсутність оновлення книжкового фонду.

Інформація про інші підприємства, які знаходяться на території місцевої ради

Найменування підприємства
Місце знаходження
Форма власності
Прізвище, ім’я та по-батькові власника
Спеціалізація
Кількість
робочих
місць
Лихівська дільниця П’ятихатського РЕМ
cмт. Лихівка вул. Базарна, 12
Постачання електроенергії
Лихівська дільниця
Жовтоводського УЕГГ ПАТ «Дніпропетровськгаз»
вул. Набережна, 54
ПАТ «Дніпропетровськ-газ»
Газопостачання
12
3
ВЕС Криворізька дільниця ПАТ «Дніпрообленерго»
вул. Базарна, 12
Постачання електроенергії
4
Центр технічної підтримки №5 Дніпропетровської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком»
вул. Свердлова, 54
Дніпропетровська філія публічного акціонерного товариства «Укртелеком»
Діяльність зв’язку
Лихівське споживче товариство
вул. Свердлова, 7
колективна
торгівля
6
Лихівська дільнична лікарня ветеринарної медицини
вул. Набережна, 50
державна
П’ятихатська районна державня лікарня ветеринарної медицини
Ветеринарні послуги
Лихівський РТС
вул. Леніна, 9
Дніпропетровська філія концерну РРТ
Ретранслятор у сфері радіомовлення та телебачення»
8
Лихівське відділення поштового зв’язку
cмт. Лихівка,
вул. Свердлова,
державна
Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта»
Послуги поштового зв’язку
9
Комунарівське відділення поштового зв’язку
c.Комунарівка
вул.Центральна,27, кв.3
державна
Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта»
Послуги поштового зв’язку
Лихівське лісництво
вул. Набережна, 54
державна
Державне підприємство «Верхньодніпровське лісове господарство»
Лісове господарство
Лихівська АЗС
Вул. Базарна, 5
колективна
ТОВ «Голден ОЙЛ»
Роздрібна торгівля паливно-мастильними матеріалами
12
Комунальний заклад «Лихівська місцева пожежна команда «
вул. Червона, 20
комунальна
Лихівська селищна територіальна громада
Пожежна охорона
13
Лихівська філія Жовтоводсько-П’ятихатське відділення Ощадбанку
Смт. Лихівка,
вул. Свердлова,
Жовтоводсько-П’ятихатське відділення Ощадбанку
Банківські послуги
Інформація про земельні ділянки

Земельних паїв – 922 шт. (6654,37 га);
Невитребуваних паїв 1 шт.
Відумерлих паїв 4 шт.
Середній розмір паю – 7,21 га;